Podomítkový systém

  • Neviditelná roletová skříňka
  • Dokonalá tepelná a akustická izolace
  • Použití: novostavby

Podomítkové systémy SP a SP-E jsou určeny k použití v novostavbách. Použití systému v již stávajících objektech předpokládá provedení nutných změn překladu. Roletová skříňka je po provedení fasády neviditelná a zbývající díly tj. revizní kryt a lišty mohou být barevně sladěny s barvou oken. V tomto systému se rolety vyrábějí pouze ve verzi navíjené předokenní rolety. Rolety systému SP jsou součástí fasády budovy. Čelo skříňky je podkladem pro libovolný materiál (např. omítka, kabřinec), čímž se skříňka stává nepostřehnutelným prvkem fasády. Moderní provedení skříňky SP dovoluje provádět servisní a údržbové práce rolet bez narušení soukromí obyvatelů. Systém SP zajišťuje dokonalou tepelnou a akustickou izolaci, protože dodatečné uzavření otvoru nezasahuje do konstrukce překladu, okna a dveří a tím pádem nenarušuje jejich izolační vlastnosti.

Systém SP je možné využít při rekonstrukci – výměně oken.

Užitné přednosti

Promyšlené konstrukce rolet a vhodně vybrané materiály jsou zárukou pro skutečnou ochranu před nezvanými hosty. Navíc dokonale tepelně izolují a v důsledku toho v zimě snižují náklady na topení a v létě ve značné míře snižují ohřívání místnosti. Spojení se systémem Moskito dodatečně zajišťuje ochranu před hmyzem. Spojený systém zajišťuje nezávislou práci rolety a protihmyzové sítě.

Ovládání

Rolety je možno ovládat buď ručně, nebo pomocí elektrického pohonu spojeného s dálkovým ovládáním.

 

Barevná paleta

Velký výběr ze standardní palety barev a dřevodekorů. Povlaky jsou provedeny práškovým lakováním (komaxit) nebo eloxováním.

Barvy RAL:


Galerie